Masaj Salonu Esengül

Yozgat Masaj Salonu Esengül
Masaj salonu gibidir evim ama… evdir sonuçta, bir de benim sıcaklığım, misafirperverliğim işin içine girdiği zaman hissedeceğiniz durum tamamen samimiyetle alakalı oluyor, çok seversiniz. Evimde masaja ek sohbet de olacak, ben grup sekslere de sıcak bakıyorum yani eğer ortamınız hazırsa o zaman teke tek yerine grup da zaman geçiririz, ne dersiniz?
32 yaşındayım, esmerim. 56 kiloda ve 172cm boyunda, son derece güzel bir kadınım, 92 62 92 bedende ve bakımlı bir kadınım, anal & oral konusunda asla sizleri üzmem, öte yandan benle zaman geçirirken ayak fetişlerine kadar derin mevzulara da girebilirsiniz.
Benim için kaliteli bir seks delilikle alakalıdır, sekste 69 olmasını da severim ama masaj bambaşka bir aşama… benim masöz escort bayan olmam sallamasyon değildir, bu durumla alakalı profesyonelim, bunu ellerimle bedeninizde gezdiğim zaman sizler de hissedeceksiniz, sizlerde neden olduğum rahatlama gerçekten de çok memnun kalmanıza neden olacak. Hadi tanışalım, dilerseniz facebook var, hemen resimlerimi de görebilirsiniz, tercih tamamen sizin!

Yorum yapın